Mali Hizmetler Uzmanları Derneği

Başkanlarımız

                                                                                                                

 

 

Bahri AKGÜL

 

Yedinci Dönem

Yönetim Kurulu Başkanı

 
07.06.2017 - Mevcut Başkan  
TBMM Kamu Denetçiliği Kurumu'nda Mali Hizmetler Uzmanı olarak görev yapmaktadır.  

 

Müjgan ÖZBEK

 

Altıncı Dönem

Yönetim Kurulu Başkanı

 
01.06.2015 -03.06.2017  
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda İç Kontrol Daire Başkanı olarak görev yapmaktadır.  

 

Ümmet ATAY

 

Beşinci Dönem

Yönetim Kurulu Başkanı

 
30.05.2013 -31.05.2015  
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Mali Hizmetler Uzmanı olarak görev yapmaktadır.  

 

   

 

 Yavuz ATEŞ

 

Dördüncü Dönem

Yönetim Kurulu Başkanı

 
21.07.2011 - 29.05.2013  
Sağlık Bakanlığında Daire Başkanı olarak yörev yapmaktadır.  

 

   

 

 Türkan ALGIN

 

Üçüncü Dönem 

Yönetim Kurulu Başkanı

 
17.05.2011 - 20.07.2011  
Sağlık Bakanlığında Mali Hizmetler Uzmanı olarak görev yapmaktadır.  

 

 

 Yavuz ATEŞ

 

İkinci Dönem

Yönetim Kurulu Başkanı

 
29.03.2007 - 16.05.2011  
Sağlık Bakanlığında Daire Başkanı olarak yörev yapmaktadır.  

 

 Mahmut GÜNEŞ

 

Kurucu 

Yönetim Kurulu Başkanı

 
 19.06.2006 - 28.03.2007   
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bakanlık Müşaviri olarak görev yapmaktadır.